|
Racjonalna Terapia Zachowań (szkolenie weekendowe) | ||
|
24.08.2024 od 10 do 18, w 25.08.2024 od 10 do 16 | ||
|
By poczuć radość i uśmiech na twarzy naucz się autoterapii (zamiast wydawać pieniądze na terapeutów i truć się psychotropami...)
| ||
| ||
|
| ||
|
RTZ
jest najprostszą formą AUTOTERAPII pozwalającej na skuteczną zmianę
swojego życia na lepsze bez pomocy psychologów, terapeutów
i coachów. Jego zasady oparte są na podstawowej zasadzie:
| ||
|
| ||
|
Co
dzięki temu zyskasz? | ||
|
| ||
|
Wielkie dzięki - pomogłem już kilku osobom :). Na warsztacie były dla mnie nowe dwie rzeczy - pytania odnośnie przekonań (te na 5 palcach :) i praca na modelu zachowanie - stany - myśli - myśli - stany - zachowanie. Poza tym, co było dla mnie najważniejsze, miałem przyjemność zobaczyć przez dłuższy czas jak pracujesz i jak się bawisz :) to dla mnie najcenniejsze - podejście które wypracowałeś :). Za to i mam nadzieję za to, czego nauczę się od Ciebie w przyszłości – WIELKIE DZIĘKI! :) Dzięki, dzięki, dzięki :) Michał Jankowiak, Kozaq | ||
|
Zapamiętałem "te pięć palców" :) które do tej pory pomagają mi w rozwiązywaniu spraw (kiedyś nazywałem to problemami). Dzięki temu trafiłem do Mateusza i uczęszczam na kursy NLP (obecnie jestem na Masterze). Dały mi też dowód na to, że wszystko jest możliwe, a w połączeniu z NLP można zdziałać cuda :) Piotr Kalinowski | ||
|
Bardzo Ci dziękuję że JESTEś taki jaki JESTEś i że mogłam się od Ciebie tak dużo nauczyć w tak krótkim czasie. Jesteś niesamowity i przekochany. Ciągle jeszcze słyszę Twój zaraźliwy śmiech i też buzia mi się robi od ucha do ucha. Nic już nie będzie tak samo jak przed spotkaniem z Tobą - mam teraz inne spojrzenie na wiele spraw i wiem że zdrowsze, bo czuję się z tym szczęśliwsza. Wiem, że to dopiero początek... Pozdrawiam i ściskam i uwielbiam Sylwia Szklanny | ||
|
Twoje szkolenie w bardzo pozytywny sposób wpłynęło na moje życie. Najważniejszą prawdę jaką wyniosłam i zapamiętałam z tego szkolenia to, iż największym bogactwem jest dobre samopoczucie! Tego się trzymam i często to sobie powtarzam. Uważam, że to szkolenie jest jak najbardziej bardzo godne polecenia, gdyż pomaga otworzyć szeroko oczy i w całkiem inny (o wiele fajniejszy i pełniejszy) sposób spojrzeć na otaczający nas świat, stosunki międzyludzkie i nasze problemy. Jeżeli będziesz w najbliższym czasie organizował podobne spotkania to bardzo proszę o informację. Pozdrawiam, Monika Tomczak P.S. Twoja książka Tubella jest niesamowita! | ||
|
Dziękuję Ci Andrzeju za te dwa dni, podczas których czułem się jakbyś mówił wprost do mnie, mimo, ze na sali były jeszcze inne osoby. Twoje słowa docierały do mnie tak, jakby były wyselekcjonowane specjalnie dla mnie Bardzo mi się podobało, że szkolenie było kameralne i miałeś czas dla każdego, kto chciał się zmienić na lepsze i wynieść wiele cennych informacji do zastosowania w zmianie chorych poglądów na zdrowe. Nie zapomnę jednego z pierwszych wypowiedzianych zdań ”to jest elitarne szkolenie”, bo niewątpliwie takim było i nie tylko ze względu na jego nietypowy charakter… Dostałem więcej niż oczekiwałem, a już totalnie rozbroił mnie fakt w jak prosty i szybki sposób można podważyć swoje chore przekonania, a w ich miejsce wstawić takie, które będą pracować na moją korzyść. Do dzisiaj się zastanawiam, jak to się stało, że ludzi ze szkolenia odbieram, jak bardzo mi bliskich, podobnie jak Ciebie. Może to te 20 uścisków, które potrzebuje każdy dorosły, aby być zdrowym? Pewnie tak. Polecę Twoje szkolenie każdemu, kto będzie chciał się zmienić na lepsze. Dzięki Daniel Pieńkowski | ||
|
Kurs spełnił moje oczekiwania Moje samopoczucie poprawiło się. Poznałam narzędzia, którymi chcę się posługiwać, by wyrzucić z siebie, to co nie pozwala mi czuć się komfortowo. Wiem, że wiele zależy od samej siebie, jak nieświadomość w zabójczy sposób potrafi działać. Andrzeju dzięki Ci za sugestywny przekaz, nawet za ostre słowa. Wiem, że mogę ich używać, nie robiąc krzywdy. Przekażę dalej to, co mnie spotkało.. Chcę dalej pracować z Tobą, aby podnosić jakość życia. Jestem „łakoma na życie”. Myślę, ze masz ogromny udział w tym wzrastającym łakomstwie i poczuciu czegoś lepszego. Do zobaczenia B. Dargiewicz-Ruchała | ||
|
Jestem bardzo zadowolona, że wzięłam udział w tym kursie. Zrozumiałam i doświadczyłam jak może zmieniać się problem w zależności od jego postrzegania. Mam nadzieję, że jest to dopiero początek mojej drogi, która jest związana z RTZ. Bezwzględnie będę polecać to szkolenie znajomym. Będę również polecać Pana jako terapeutę Anita Ruczko | ||
|
Andrzeju! Cieszę się, ze mogłam tu być. Nie wiem ile z sytuacji, które się tu zadziały zdołam zabrać dla siebie i je wykorzystać w swoim życiu. Chciałabym jaknajwiecej, ale nie jestem pewna, czy potrafię. RTZ to dla mnie cos nowego. Muszę to przetrawić w domu (nie muszę – CHCĘ). Jesteś Andrzeju przekonywujący, wszystkie dni zajęć bardzo mnie interesowały. Jestem przekonana, że te zajęcia pozwolą mi na lepsze, pełniejsze życie. Mariola | ||
|
Teraz wiem jak wielką siłę maja słowa, nie tylko te wypowiedziane w szczególnych sytuacjach, ale też te pozornie niepozorne, mówione każdego dnia. Nasze myśli kształtują nasz świat, warto wiedzieć jak zrobić, aby kształtowały go mądrze i z pożytkiem dla mnie, Ciebie, dla każdego. Dziękuję Andrzeju Renata | ||
|
Chcę podziękować za dwa dni RTZ-u, najbardziej za to że teraz chcę, nie muszę, częściej dziękuję niż przepraszam, cieszę się z każdego komplementu, który słyszę i przestaję myśleć "e przesadzasz". Niesamowite jest dla mnie to, że te dwa dni tak zmieniły moje podejście do życia, siebie, pracy, relacji, jestem zdumiona. DZIĘKUJĘ! Grażyna z gór ;) | ||
| ||
|
Kiedy: 24.08.2024 od 10 do 18, 25.08.2024 od 10 do 16 | ||
|
WARSZAWA
Na ul. Budy 3b można dojechać: - metrem (do przystanku BEMOWO) - autobusem (numer 109 - 30 min. z dworca Warszawa Centralna)
- autobusem (numer 154 lub 523 - 15 min. z dworca Warszawa Zachodnia)
Cena szkolenia: 999 zł (w przedpłacie na konto) WARSZTAT W MAŁEJ GRUPIE = MAKSIMUM 10 OSÓB NA SALI! W CENIE WARSZTATU także KAWA, HERBATA I OWOCE! | ||
|
ZAPISY E-MAILEM LUB TELEFONICZNIE: | ||
| andrzej@setman.pl           +48 691 500 314 | ||
|
ANDRZEJ SETMAN MOŹNA INACZEJ 01-494 WARSZAWA UL. BUDY 3B | ||
|
47 1160 2202 0000 0002 2694 2031
| ||


